˙·٠•● Music forum ●•٠·˙
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

˙·٠•● Music forum ●•٠·˙

Too beautiful to die,too wild to live!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Историята на едно момиче (18+)

Go down 
АвторСъобщение
Bloody_Tears_f

Bloody_Tears_f


Брой мнения : 33
Age : 35
Localisation : D-town rullz [̲̅ٿ̲̅]
Registration date : 04.12.2006

Историята на едно момиче (18+) Empty
ПисанеЗаглавие: Историята на едно момиче (18+)   Историята на едно момиче (18+) Icon_minitime15th Декември 2006, 00:36

И така аз се казвам Вили, но приятелите ме наричат Били сексо. Много много не им се сърдя за това, защото малко ми доставя удоволствие, А аз да не ви досаждам с мойте глупости ще ви разкажа как започна цялата плеада.Родена съм по черешово време, когато са брали черешите майка ми хванала и надула корема под една череша. Там се цастрели с тате и ето първо се е пръкнал бате, а после и аз. По-късно започнах да ходя на детска градина, да ходя е меко казано абе честно си лазех защото вместо крачета имах кашкавалчета. Обичах всички деца те и педофилите много обичат децата, те и мен много ме обичаха. И тогава разбрах истината "Кое момиче е дествено?" Което бяга по-бързо от баща си. Малко късно го разбрах, но нищо беше ми хубаво.
Много се харесвам така, винаги се научавам на нещо след като стане.Но аз пък и за никъде не бързам. После влязох да уча в ПМГето, Там е ебане до посияние, но се свиква лесно, боля ме само първият път, когато пробвах с пергела на господина по мамтематика. Там се заппознах с моята приятелка Аксето. Бяхме почти неразделни, но понякое време ми писна и и казах да го духа и я разкарах. Мина време и се сприятелих с момичето, с което седя на чина. Нейното име е Ирката, тя е малко чалната, но бива, връзвами се на акъла от воле. На мен и това ми дай.Не щеш ли мина време и се запознах с възловата фигура в моя дотук изпълнен с интересности живот така наречения Сашо. Той е голям сладур. Запозна ме с цялата изкецана тайфа за нула време. А тя включваше:
Асен кретена, Малчо-педалчо, Стаси-стислата, и т.н.Какво да ви разкажа за Малчо, освен, че е малък също така му е и малко пилето. Той го ползва само за пишкане.Но да не ви занимавам с проблемите на Малчо, защото и аз не съм цвете за мирисане. Тъй като сега съм се хванала с едни МОРМОНИ та си е ебало майката.Само ме бъзгат, но аз съм силна психически и не се спичам.Да не ми викат Дани. Абе и неговата е една такава накана работа, спича се от едното нищо.С една дума капут. Най-новото, е че ще си взема GSM с вибрираща батерия и ще си го поставя на едно място и ще ми звънитеее до полуда, да ме влудите, защото аз съм ненаситна.Ще ви се стори малко необичайно някой да споделя такива работи със своите посетители, но аз съм открит човек и не крия моята същност.
Върнете се в началото Go down
http://www.flirt4e.com/test.php?tid=209982467
 
Историята на едно момиче (18+)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
˙·٠•● Music forum ●•٠·˙ :: Развлечения :: FUN-
Идете на: