˙·٠•● Music forum ●•٠·˙
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

˙·٠•● Music forum ●•٠·˙

Too beautiful to die,too wild to live!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво обичате да правите в свободното си време?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
^SiNiSteR_CheRuB^
Admin
^SiNiSteR_CheRuB^


Брой мнения : 131
Registration date : 24.10.2006

Какво обичате да правите в свободното си време? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво обичате да правите в свободното си време?   Какво обичате да правите в свободното си време? Icon_minitime27th Октомври 2006, 21:53

Темата говори сама по себе си... Smile

Аз лично обичам да прекарвам свободното си време с приятелите.Да ходим по кафета, по купони,по дискотеки и да се забавляваме заедно.Говорим си ,смеем се абе мн0о0 гот!
Върнете се в началото Go down
https://sinister.editboard.com
GhostRider
Admin
GhostRider


Брой мнения : 82
Age : 32
Localisation : Varna
Registration date : 25.10.2006

Какво обичате да правите в свободното си време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво обичате да правите в свободното си време?   Какво обичате да правите в свободното си време? Icon_minitime30th Октомври 2006, 09:50

Ми то и аз горе долу обичам да хоа на кафенце с приятели да слушам музика и т.н. но да са интересни нещата Razz Cool
Върнете се в началото Go down
https://sinister.editboard.com/
NightFer

NightFer


Брой мнения : 26
Age : 36
Localisation : IN HELL
Registration date : 30.10.2006

Какво обичате да правите в свободното си време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво обичате да правите в свободното си време?   Какво обичате да правите в свободното си време? Icon_minitime12th Ноември 2006, 02:18

На мене лично не ми остава много свободно време поради многото ми задачи и подготовката ми за кандидатстудентската кампания догодина и испитите които ме чакат но когато имам и малко свободно време обичам да го прекарвам пред компа.Най-вече в игра,по-рядко в чатене и още по-рядко в теглене.А иначе излизам с приятели горе долу всяка събота (освен ако не съм болен или до такава степен вманиачен в някоя компютърна игра че и с пари няма да могат да ма измъкнат от монитора Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
Върнете се в началото Go down
Muscle`Car

Muscle`Car


Брой мнения : 43
Age : 33
Registration date : 02.11.2006

Какво обичате да правите в свободното си време? Empty
ПисанеЗаглавие: ...   Какво обичате да правите в свободното си време? Icon_minitime11th Декември 2006, 23:28

понякога седя и мисля а друг път само седя cyclops
Върнете се в началото Go down
http://musclecars.net
NightFer

NightFer


Брой мнения : 26
Age : 36
Localisation : IN HELL
Registration date : 30.10.2006

Какво обичате да правите в свободното си време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво обичате да правите в свободното си време?   Какво обичате да правите в свободното си време? Icon_minitime18th Декември 2006, 03:46

Едно от новите ми хобита е да пиша есета за часовете ми по Свят и Личност в училище.До сега съм написал само едно с което ще ви запозная в следващата си тема.
А също така нека да не забравя и малката ми корекция на горния пост в които трябва да бъде допълнено "спрях алкохола и намалих цигарите заради скорострелната ТРЕВА Smile "
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво обичате да правите в свободното си време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво обичате да правите в свободното си време?   Какво обичате да правите в свободното си време? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво обичате да правите в свободното си време?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
˙·٠•● Music forum ●•٠·˙ :: Развлечения-
Идете на: