˙·٠•● Music forum ●•٠·˙
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

˙·٠•● Music forum ●•٠·˙

Too beautiful to die,too wild to live!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 NEWS

Go down 
АвторСъобщение
^SiNiSteR_CheRuB^
Admin
^SiNiSteR_CheRuB^


Брой мнения : 131
Registration date : 24.10.2006

NEWS Empty
ПисанеЗаглавие: NEWS   NEWS Icon_minitime10th Ноември 2006, 00:13

Еминем обвини Марая Кери за лъжкиня
Еминем още не може да прости на Марая Кери, че се е подиграла с чувствата му, сподели самият рапър.
Най-успешният бял хип хоп изпълнител не може да преглътне факта, че певицата отказва да признае за съществуването на връзка с него.
Преди дни Марая за пореден път отрече, този път в шоуто на Лари Кинг по CNN, да е имала каквато й да е история с рапъра преди 5 години.
Бесен от изказванията й, още по време на турнето си през 2002 г., Еминем пусна запис на Марая Кери от телефонния му секретар, в който се чуват истерични крясъци: „Къде си, защо не ми се обаждаш. Еминем, обади се“.
Чувствата обаче явно остават, защото рапърът, дори и сега, не е в състояние да преглътне огорчението от раздялата.
„Да, аз и Марая имахме страхотна връзка за 6-7 месеца през 2001 г. Но не се получи“, заяви наскоро Еминем в американско радио предаване.
„Исках да се получи, но тя е дива, а аз съм по-обикновен човек и не можах да издържа на нейните претенции“, добавя Еминем.
„Никога няма да отрека таланта й, но това, че тя отрича всичко, което сме преживели е гадно“, споделя с огорчение рапърът.
Личният живот на Еминем все още е пълна каша. Тази година той успя за три месеца да се събере и разведе с жена си.
Независимо от интимните му драми, 34-годишният рапър е готов с нов албум "The Re-Up", който трябва да излезе в началото на декември.
Върнете се в началото Go down
https://sinister.editboard.com
 
NEWS
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» News

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
˙·٠•● Music forum ●•٠·˙ :: Музика :: Hip-Hop/R&B-
Идете на: