˙·٠•● Music forum ●•٠·˙
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

˙·٠•● Music forum ●•٠·˙

Too beautiful to die,too wild to live!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Apocalyptica

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
^SiNiSteR_CheRuB^
Admin
^SiNiSteR_CheRuB^


Брой мнения : 131
Registration date : 24.10.2006

Apocalyptica Empty
ПисанеЗаглавие: Apocalyptica   Apocalyptica Icon_minitime9th Ноември 2006, 12:20

Състав: Eicca Toppinen - виолончело
Max Lilja - виолончело
Paavo Lotjonen - виолончело
Perttu Kivilaakso - виолончело

Финландския квартет от Хлезинки Apocalyptica е съставен от виолончелистите Eicca Toppinen, Max Lilja, Antero Manninen и Paavo Lotjonen. Групата е създадена 1993, но прави големия си пробив с албума, който става абсолютен хит по света – "Plays Metallica by Four Cellos" – 1996. Именно в него те комбинират класическите си инструменти с любовта към хеви метъла. Албума получава одобрението на критиката и обичта на пупликата. Две години по-късно се появява следващият им албум "Inquisition Symphony" а през 2001 и "Cult".
Apocalyptica Material-588-6
Върнете се в началото Go down
https://sinister.editboard.com
zim_zumm

zim_zumm


Брой мнения : 21
Age : 30
Registration date : 12.03.2007

Apocalyptica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Apocalyptica   Apocalyptica Icon_minitime27th Април 2007, 00:34

Йееееее , Апокалиптика cheers !!! Велика са! Просто са уникални , няма втори като тях ! Страхотно е ,че са намерили нов,по-различен начин за правене на метал ! lol!
Върнете се в началото Go down
Nib

Nib


Брой мнения : 6
Age : 32
Registration date : 10.05.2007

Apocalyptica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Apocalyptica   Apocalyptica Icon_minitime10th Май 2007, 20:50

Инструментала е наистина нещо което винаги ме привличало.Те са нестандартни и бързо се наложиха като лидери.За тях ме светнаха преди малко време(една или две години) и когато за първи път ги чух останах удивена.Принципно виолончелото не ми е представлявало голям интерес,но наистина останах впечатлена.Имат и добри комбинации с други групи или изпълнители и една от любимите ми песни е Faraway Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Apocalyptica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Apocalyptica   Apocalyptica Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Apocalyptica
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
˙·٠•● Music forum ●•٠·˙ :: Музика :: MeTaL-
Идете на: