˙·٠•● Music forum ●•٠·˙
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

˙·٠•● Music forum ●•٠·˙

Too beautiful to die,too wild to live!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ВАЖНО!!!

Go down 
АвторСъобщение
NightFer

NightFer


Брой мнения : 26
Age : 35
Localisation : IN HELL
Registration date : 30.10.2006

ВАЖНО!!! Empty
ПисанеЗаглавие: ВАЖНО!!!   ВАЖНО!!! Icon_minitime31st Октомври 2006, 17:51

Имам една инициатива която мисля да усъществя в този форум (надявам се да има достатъчно хора които да го удобрят това нещо).Значи идеята ми е следната:всяка седмива в понеделник рано през нощта ще пускам анкета която ще включва няколко имена на групи (предпочитани от мен или просто нови за вас , за които искате да разберете повече).Анкетата ще включва не повече от 6 групи.Тази анкета ще бъде активна до събота включително.В неделя групата избрана от Вас ще бъде обявена за GOTW (Group Of The Weak) и в неделя аз лично ще ви я представя с подобаващите почести (история,дискография,албуми,песни,снимки,линкове към сайтове от където можете да си изтеглите техни песни (линкове към торент сайтове от които можете да дърпате дискографии) и какво ли още не).
Идеята вече е усъществена като първата група на вашето внимание е Children Of Bodom (в темата по-горе можете да намерите информация за групата (снимки и линкове предстоят)).

Разбира се за да не се нарушава темата на форума групите ще бъдат само метъл и рок.

Анкетата за следващата група за другата седмица ще бъде готова до утре по обед.

Предложения за групи приемам както на ЛС така и на e-mail nightfer@abv.bg

Дано новото ми начинание да ви хареса и да има развитие и за напред.
Върнете се в началото Go down
 
ВАЖНО!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
˙·٠•● Music forum ●•٠·˙ :: Музика :: MeTaL-
Идете на: