˙·٠•● Music forum ●•٠·˙
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

˙·٠•● Music forum ●•٠·˙

Too beautiful to die,too wild to live!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Анелия

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
^SiNiSteR_CheRuB^
Admin
^SiNiSteR_CheRuB^


Брой мнения : 131
Registration date : 24.10.2006

Анелия Empty
ПисанеЗаглавие: Анелия   Анелия Icon_minitime30th Октомври 2006, 13:22

Мен пък Анелия мн ме кефи.Особено тая песничка "Само за миг" мн дивичка Smile Евала и прая и тя мн хубаво пее cheers

Място на раждане - Стара Загора

Дебютната песен на Анелия - "Чужди устни" е включена в първата компилация на лейбъла "Про мюзик" - "Фолк Парти 1" и се наложила като един от хитовете в сборната касета. След "Чужди устни", Анелия записва “Погледни ме в очите”, която я прави една от звездите на поп-фолка.

Дебютният албум на Анелия “Погледни ме в очите” излиза в края на месец декември 2002 година. Албумът носи заглавието на тоталния хит и освен песента и ремикса й, са включени още девет парчета, две от който дуети с Нелина – “Лед и огън” – и с DJ Jerry – “Не ме лъжи”. На годишните награди на списание “Нов Фолк” 2003, Анелия печели наградата за откритие на годината. На фестивала “Тракия Фолк 2003” феновете й присъждат първа награда на публиката за песента “Обичай ме”.
Анелия Material-3061-9
Върнете се в началото Go down
https://sinister.editboard.com
ivonka92




Брой мнения : 11
Registration date : 15.12.2006

Анелия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анелия   Анелия Icon_minitime15th Декември 2006, 18:53

тя ми е любимата певица.Има супер готин глас и е супер сладурана.ако не беше тя payner нямаше да са с такъв успех! Smile
Върнете се в началото Go down
 
Анелия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
˙·٠•● Music forum ●•٠·˙ :: Музика :: PoP Folk-
Идете на: