˙·٠•● Music forum ●•٠·˙
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

˙·٠•● Music forum ●•٠·˙

Too beautiful to die,too wild to live!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Lacuna coil

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
GhostRider
Admin
GhostRider


Брой мнения : 82
Age : 32
Localisation : Varna
Registration date : 25.10.2006

Lacuna coil Empty
ПисанеЗаглавие: Lacuna coil   Lacuna coil Icon_minitime30th Октомври 2006, 09:31

Ей тая група първа разбрах от ^SiNiSteR_CheRuB^ а тя от един друг приятел Cool иначе имат много яки парчета lol!
Върнете се в началото Go down
https://sinister.editboard.com/
^SiNiSteR_CheRuB^
Admin
^SiNiSteR_CheRuB^


Брой мнения : 131
Registration date : 24.10.2006

Lacuna coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna coil   Lacuna coil Icon_minitime30th Октомври 2006, 13:06

Групичката наистина си е яка.Вокала Кристина Скабиа е просто невероятна и като визия, и като глас!
Мен най ме кефят песните Our Truth & Swamped. С песента Swamped се зарибих по групичката drunken
Върнете се в началото Go down
https://sinister.editboard.com
NightFer

NightFer


Брой мнения : 26
Age : 35
Localisation : IN HELL
Registration date : 30.10.2006

Lacuna coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna coil   Lacuna coil Icon_minitime30th Октомври 2006, 23:30

GhostRider написа:
Ей тая група първа разбрах от ^SiNiSteR_CheRuB^ а тя от един друг приятел Cool иначе имат много яки парчета lol!

(OFFTOPIC)Eх дидо аз не знаех че си от женски род Laughing Laughing Laughing Laughing (OFFTOPIC)

Лакуна Койл (на италиански Lacuna и на английски Coil, в български превод Празната Спирала) са италианска готик метъл група сформирана в Милано, Италия през 1996.

Това е една наистина много интересна група особенно за мен,така и за другите на които съм им я препоръчвал (до сега не съм чувал някой да е казал че тази група не става).И понеже си падам много по хубавите готик метал вокалистки drunken drunken тази група ми падна в очите заради красивата им вокалистка а именно Кристина Скабиа.Това моми4е има природен талант да пее в готик метал група.Има страхотен глас,визия и особенното е сценичното и поведение.Гледах няколко техни концерта от Оз феста в Щатите и бях доста приятно изненадан.

За мене лично най-добрите им песни са Our Truth,Heaven's A Lie,Stars (като една от малкото им балади),Humane.

Сегашния състав на групата е следния:

Кристина Скабия - Вокалистка-жена (Сопрано)
Андреа Феро - Вокалист-мъж (Tenor)
Кристиано Милиоре - Китара
Марко Биаци - Китара
Марко Коти Дзелати - Бас
Кристиано Моцати - Барабани
Върнете се в началото Go down
Nib

Nib


Брой мнения : 6
Age : 32
Registration date : 10.05.2007

Lacuna coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna coil   Lacuna coil Icon_minitime10th Май 2007, 20:45

Lacuna coil са страшно добри и напредничиви.Наистина за кратко време успяха бързо да се качат на голяма сцена Wink Харесват ми и една от любимите ми песни е Falling.Страшно красива песен,както и горе изброените(в предишния пост Wink ).
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lacuna coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna coil   Lacuna coil Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Lacuna coil
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
˙·٠•● Music forum ●•٠·˙ :: Музика :: MeTaL-
Идете на: